966 EMERALD RD SE

PALM BAY, Florida 32909 · Brevard County · Parcel 29 3705-GJ-327-10

$37 810
Assessed Value
$134 860
Market Value
Annual Tax
$12 810
Taxable Value
Ownership
OwnerCOLEMAN, TISHA LEE
Mailing Address966 EMERALD RD SE PALM BAY FL 32909
Property Details
Year Built1984
Living Area1 116 sq ft
Lot Size10 019 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$55 000
Just (Market) Value$134 860
Assessed Value$37 810
Exemptions-$25 000
Taxable Value$12 810